Pracownicy

O wartości naszej firmy decyduje kapitał intelektualny, będący efektem synergii efektywności, potencjału oraz kreatywności wszystkich pracowników. Ich kompetencje i wydajność współdecydują o sukcesie ekonomicznym.

Troska i zrozumienie naszych klientów są kluczowymi elementami filozofii Moll Motor. Dotyczy to również pracowników naszej firmy.

Uważamy, że nasi pracownicy lubią swoją pracę z wielu powodów. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć pozytywną atmosferę w pracy, a także, aby środowisko pracy sprzyjało kreatywności i odwadze. Mierzymy nie tylko wyniki sprzedaży, ale także poziom zadowolenia pracowników z pracy.

W Moll Motor istnieje atmosfera, która przenika wszystko, co robimy. Charakteryzuje ją szacunek do siebie nawzajem, poczucie wspólnoty, pozytywna energia i koncentracja na naszych klientach. Naszym pracownikom dajemy szansę na rozwój i naukę, zarówno na płaszczyźnie osobistej, jak i zawodowej.

To sprawia, że ​​Moll Motor jest atrakcyjnym i pełnym wyzwań miejscem pracy. Jesteśmy firmą odnoszącą duże sukcesy dzięki naszym pracownikom.

Masz pytania, uwagi, chcesz złożyć zamówienie? Osobą kontaktową dla Ciebie jest:

Kierownik Działu Polska

Pozostali Pracownicy