Polityka jakości

Jakość określa klient

Przez jakość rozumiemy pełną stu procentową satysfakcję klienta. Tylko poprzez systematyczną pracę skoncentrowaną na potrzebach naszych odbiorców, możemy osiągnąć to czego oczekują od nas nasi odbiorcy.

Zdajemy sobie sprawę z wielkiej odpowiedzialności w stosunku do naszych klientów. Produkcja silników elektrycznych zgodnej z obowiązującym prawem, jest dla nas zawsze najważniejsza.

Jakość zapewnia każdy pracownik

Wszyscy mają swój wkład w rozwój jakości. W każdym miejscu pracy, nie tylko na produkcji silników, pracownicy firmy Moll Motor mają swój wkład w bezpieczeństwo odbiorców i jakość produktów. Wszyscy pracownicy niezależnie od posiadanej funkcji, są zobligowani do utrzymania i poprawy jakości. Lubimy, jak nasz klient jest zadowolony. Dlatego mamy świadomość, ze realizacja tego celu nie powinna ograniczać się do samej jakości. Poszczególne procesy technologiczne, pracownicy i cała nasza organizacja jest skierowana w Waszą stronę. Przekonasz się sam...

Jakość zawsze i wszędzie

Treścią i celem naszego systemu zarządzania jakością jest zapewnienie jakości naszych produktów. To ciągła praca - na czas nieokreślony. System zarządzania jakością we wszystkich dziedzinach naszego działania zapewnia powstanie produktu o najwyższych parametrach produkcji. Proces zaczyna się od rozwoju produktu i wymaga starannej selekcji naszych dostawców oraz surowców. Aby dopełnić całości - proces produkcji musi idealnie współdziałać ze sprzedażą oraz wydajnym systemem dystrybucji.

Jakość kończy się dla nas dopiero wtedy, gdy nasi klienci są z naszych dostaw i usług w pełni zadowoleni.

 

Firma nasza posiada wdrożoną normę ISO 9001:2008, która stanowi podstawę zabezpieczenia odpowiedniej jakości oferowanych produktów. Norma ta jest ciągle udoskonalana i dopasowywana. W ten sposób mamy nadzieję stworzyć podstawy dla lepszych produktów.

 


Certyfikat ISO9001 do pobrania (PDF)

 

Kontakt

Moll Motor Polska
tel: 61 6604666
kliknij aby wysłać email

 

 

Główna siedziba firmy:

MOLL-MOTOR
Mechatronische Antriebstechnik GmbH
Industriestraße 8, A- 2000 Stockerau
Austria  

Katalog produktów

      Aknoe Tuv